Россия 24

Никита Михалков: при чем тут Украина?

Россия 24

sdКачество видео sd 2dФормат видео 2d

Опубликовано:

2017-05-20 21:43:04

Просмотров:

26814

Рейтинг:

236Нравится 32Не нравится

Поделиться:

Комментарии (20)Добавить комментарий

2017-02-01 в 21:08:14

0 0

Именно так.За всё приходится платить! Война за Европейский рынок между Китаем и США на территории Украины, а попутно не позволить Германии договориться с Россией.

Ответить

2016-08-01 в 20:11:35

0 0

Бей их Никитка)))ебаных жидов и дандэровких пидерастов)))Очистим планету от тварей бесовких всех под НОЖЖЖ)))))))))))))

Ответить

2016-06-19 в 18:50:58

0 0

Причем тут опять бля Украина,когда уже о России и ее проблемах и проблемах граждан поговоришь,или ты Мигалков не с гражданами

Ответить

Сегодня в 00:53:20

0 0

михалгов в рублях депозит держит?

Ответить

2015-11-29 в 10:15:58

0 0

Zhalko Ukrainu.

Ответить

2015-05-03 в 15:07:08

0 0

blago...

Ответить

2015-04-26 в 23:10:51

0 0

Я политиков не люблю ни российских ни наших. Михалков мне импонировал, умный человек. Я сожалею про закон с языком. Конечно, все на Украине понимают по русски, но не все, к сожалению, понимают по украински. Ну как я человеку буду говорить на своем, если он меня не понимает. Извините, это глупо

Ответить

2015-04-19 в 19:11:38

0 0

Яроши и Шухевичи бесснуются в бессильном безумии потому что бесы. Бесогон отличная передача для изгнания таковых. Михалков молодец.

Ответить

2015-04-16 в 22:26:24

1 0

Кусок Говна!

Ответить

Сегодня в 03:39:48

2 0

Пращай немытая Россия,
Страна рабов, страна господ...
                                         М. Ю. Лермонтов

Рядки цього знакового твору належать, не Бандері, Шухевичу, Шевченку чи Ярошу, а найяскравішому і найобдарованішому класику московитської літератури М. Ю. Лермонтову. Подібні висловлювання щодо своїх співгромадян подекуди можна знайти і в О. С. Пушкіна, О.І. Солженіцина, які не кривлячи своєю душою знаходили в собі сили  називати речі своїми іменами. Отже, і серед москалів можна знайти порядних і чесних перед самим собою людей, а не таких наглухо контужених апологетів совка, як цей пан із прізвищем  - Міхалков. Хотів би нагадати, що гарячі події в Україні почали розгорятися задовго до Майдану, до приходу Януковича до влади, до першого Майдану. Починалося все тоді, коли підписана Біловезька угода відсторонила від влади неприкаяного Горбачова і утвердила нового царя - Єльцина. Але попри свою ексцентричність, Єльцин був куди менш здібним ворохобником, як його низькорослий наступник із схильністю потішитися на самоті  з малолітніми хлопчаками. Власне в цьому щось є, коли кажуть, що сексуальні збоченці дивляться на світ інакше, завдяки якій проявляється талановитість. Елтон Джон, Фреді Меркурі, Роман Віктюк створили дуже багато феєричних творів дегенеративного мистецтва, а от Владімір Путін має свої яскраво неповторні твори:  друга чеченська війна, Беслан, Норд Ост, підірвані будинки на Московщині, Абхазія, Чечня, Осетія, а тепер і Україна.... Частково буде правдою, якщо говорити, що агресія Путіна щодо України - це його особистий мотив і його потаємні страхи втратити в ладу у своєму неозорому улусі не менш з  величезними грошима. Іншою визначальною причиною того, що сталося з Україною - це патологічна підсвідома ненависть москаля, до всього, що має свою власну національну і особисту гідність.  На цьому звичайно і зіграла пропаганда Кремля рупором, якого виступили чисельні кисельови і міхалкови.... До того ж здатність до критичного мислення пересічних москалів виявилась критично низькою. Хоча слід визнати, що знайшлися в Московщині люди, які не тільки ідентифікували путінське імперське зло, але й мали в собі мужність заявити про  свою незгоду привселюдно. За це їм від українців велике людське дякуємо.

Стосовно енергоносіїв та інших природних ресурсів. Світ вже давно рухається в бік відновлюваних джерел енергії, і питання часу, коли він остаточно переключиться саме на них, попри величезне світове нафто-газове лоббі, яке прагне диктувати світові свої правила гри. Видобуток і торгівля природними ресурсами завжди було незавидним ділом для відсталих і напіввідсталих країн третього світу. Але "великомудрому" Міхалкову напевно вже не вкладеш в голову, що економіку визначають технологї, політичні ідеї і гроші. Гроші, як ідея, а не тони надрукованої макулатури чи жовтого металу. Гроші - це потаємна влада, яка змушує кожного плазувати перед ними. Московщина, Путін і Міхалков не мали і не мають, що запропонувати світові, окрім навіжених кадирівців та кацапів, що каструють українських військовополонених, відрізають їм вуха, носи та відрубують руки. Однополярний в ціннісному та ідеологічному вимірах світ, де заправляє всім крупний капітал є загартований до скажених кацапських вибриків. Світова фінансово-банківська система побудована на лихварстві і відсотках існує винятково в інтересах вузького кола осіб, яка міцнішає за рахунок банкрутства  виробників і збідніння найманих працівників. Але жодного стосунку війна Путіна не має до   боротьби із світовим капіталістичним злом, як це вони самі намагаються піднести. Зокрема і правим європейським антиглобалістичним рухам, які повелися на цю примітивну локшину, як  наївний хлопчик на дешеву цукерку збоченця. Сам Путін роками скидав свої накрадені грошенята у західні банки і питання часу, коли дядя Сем  наважиться вимкнути  систему SWIFT, обнуливши Путіна та його багатостраждальний улус. Кацапи довели, що вони нічого не здатні запропонувати світові, а ні дієвого, а ні корисного. Кацап вчергове довів, що він є столицею третього світу, а не столицею Третього Риму.

Післямова:
москаль - допетровська самоназва московитина, нащадки асимільованого і слов’янізованого народу -меря, мешканці сучасних Московської та Вологодської областей
кацап - тюркського походження, і походить від арабського слова "касаб" (qassab), що означає "живодер", або "м'ясник", "той, що забиває худобу". Дослідники відмічають також такі словосполучення в тюркських мовах: "адам кассаби" означає "люта людина", "деспот", вираз "кассап одлу" — "шельма"; "кассапчи" — караїмською означає "кат"; "хассап" мовою кримських татар означає "м'ясник", "гицель" і т. д.[2] "Треба знати, що слово "кацап" вже віддавна знане в мовах багатьох східних турецьких племен і значить "різник", "лютий чоловік", "кат", "деспот", "злодій"[3]
Тлумачення слова "кацап" подається також в "Українській малій енциклопедії" Є. Онацького як похідне від татарського "різник", "різун".[4]
За однією з версій, прізвище "м'ясник" закріпилося після того, як під час взяття Казані, татарам (жителі Казані — столиця сучасного Татарстану) було пообіцяно, якщо вони здадуть місто без бою, то всім подарують життя. Проте коли татари здали зброю і відчинили ворота, то війська Івана Грозного вирізали майже все місто.

Ответить

2015-02-10 в 20:33:22

0 0

obidno kogda kievskuju rus topchut eti gnidi

Ответить

2015-01-20 в 00:24:59

0 0

Никита Сергеевич Михалков - истинный патриот, мыслитель, гениальный режиссер.
Гениален во всем. Спасибо, ГОРЖУСЬ, ЧТО ЕСТЬ ТАКИЕ ВЕЛИКИЕ ЛЮДИ, КАК ВЫ. Завистливые шавки всегда тявкают на Великих людей. Это мое мнение. 

Ответить

2014-12-21 в 12:06:43

1 0

Украинцы просто удивляют в своем упорстве не видеть и не признавать любые факты, говорящие, что Украина всего лишь пешка в чужой игре, а Майдан - не прорвавшийся гнойный нарыв, а нанесенная извне рана, которую не промыли и не обработали, и заражение распространилось уже по всему телу! Уже ампутируют руки и ноги, а больной все сопротивляется лечению и кричит, чтобы его оставили в покое, бьется в истерике и сам наносит себе новые раны!

Ответить

2014-09-01 в 20:32:58

1 0

Никита Сергеевич ! Вы только дайте клич умным ,талантливым и патриотично настроенным людям ! И мы с удовольствием придем ,приедем. Я думаю,таких найдется  много. Мир идет к этому. Пора прозреть.Лично меня пробрало до слез.Обидно.Обидно ,что мы,внуки наших дедов,которые лежат в Братских Могилах,позволяем трепать нашу РОДИНУ !! Многие умалишенные останутся,не понимая всего происходящего на Украине. Но истинные патриоты поддержат Путина и будут за Союз,за сильную державу! Ведь нет ничего на свете дороже своей земли,которую поливаешь ,ухаживаешь,собираешь урожай и знаешь ,что в любые холода она тебя согреет и накормит. А Европа отойдет. И Америка тоже. Жаль, что люди "на" или "в" Украине поздно это поймут.Вот когда их землю начнут продавать по кусочкам,тогда проснутся.Но будет поздно. Спасибо Вам большое.

Ответить

2014-08-19 в 11:17:36

1 0

Все верно. Очень похоже на правду. Один минус - в интернете нет ссылки на первоисточник интервью с профессором Полом Кристи (Paul Christy). Как и неизвестен широким кругам и сам профессор :((

Ответить

2014-08-14 в 22:12:40

0 0

Кто лижет жопу сатане
Тот не приятен лично мне - 
Так мне сказала мама...
Ну и козел Абама.

Ответить

2014-08-14 в 22:12:32

0 0

Кто лижет жопу сатане
Тот не приятен лично мне - 
Так мне сказала мама...
Ну и козел Абама.

Ответить

2014-08-14 в 21:34:38

1 0

послушайте умного человека!

Ответить

2014-08-12 в 22:05:32

0 0

Люди, одумайтесь!

Хватит этого бреда, хватит чернить друг друга!
Хватит друг друга грязью поливать!
Хватит Украинцев называть "укропами", "бандерлогами" и т.д!
Хватит Русских называть "порашками" и т.д!
Хватит ненависти и ЛЖИ друг другу!

Хватит орать с клавиатуры, превращать себя в быдло недоразвитое....

 

Ответить

2014-08-05 в 01:00:12

0 0

У меня сомнения
Дело в том, что:
1. при Колумбийском университете нет "Института глобальных перспектив",зайдите на сайт универа, проверьте.
2. в Колумбийском университете нет доктора философии Пола Кристи,ну не нашёл я его в списках преподавательского состава.
3. При тщательнейшем поиске не удалось найти еженедельника "Европейский Экономический Вестник" (Бремен, Нижняя Саксония, Германия).

Ответить
Добавить комментарий

Никита Михалков: при чем тут Украина?
Выпуск от 12.07.2014
В новом выпуске авторской программы "Бесогон" Никита Михалков рассуждает о взаимоотношениях России, Украины, США и Европы и их дальнейшей судьбе. Никита Михалков зачитал эссе Юрия Кубасова "Судьба Украины никого не волнует". Какая роль отводится Украине в отношениях России, США и Европы? Кто для США Россия и кто для США Европа? Чем руководствуются Штаты, поддерживая конфликт на Украине?

Будьте в курсе самых актуальных новостей!
Подписывайтесь на офиц. канал Россия24: http://bit.ly/subscribeRussia24TV

АвтоВести - http://bit.ly/AvtoVesti
Эксклюзив - http://bit.ly/ExclusiveRussia24
Большой тест-драйв со Стиллавиным - http://bit.ly/Bolshoi_TestDrive
Свежие новости - http://bit.ly/ActualRussia
Hi-Tech - http://bit.ly/Hi-TecH
Путешествия - http://bit.ly/Puteshestviya
ProРоссию - http://bit.ly/ProRossiu
Утро России - http://bit.ly/UtroRussia24
Наука - http://bit.ly/Наука2_0
Документальные фильмы - http://bit.ly/DocumentalFilms
Познавательные фильмы - http://bit.ly/EducationalFilms

Ссылка

HTML код

Форум | BBCode

Никита Михалков: при чем тут Украина?

Похожие видео